امروزه تهیه و تامین محصولات غذایی به ویژه میوه و سبزیجات سالم و تازه با قیمت مناسب یک چالش اساسی در خانواده های مدرن شهری می باشد.با توجه به درگیری های شغلی سرپرستان خانواده ها ، صرف وقت جهت تامین این مواد ، خارج از حوصله بیشتر آنها می باشد و با توجه به هزینه های گزاف و بالای این محصولات در فروشگاه های پرزرق و برق تمایل به خرید این محصولات معمولا با رضایت خاطر این خانواده ها همراه نمی گردد.

 ما با اتکاء به تجربه چندین ساله در زمینه فعالیت های تجاری،واردات و صادرات و پخش مواد غذایی با ایده های نو ، شروع به حرکتی نو نموده ایم.این حرکت نو،شامل تامین ، تهیه و تحویل میوه ها و سبزیجات تازه ازمبادی اولیه به مقصد نهایی مصرف می باشد.

ما به پشتوانه ارتباط های شبکه ای در بازار خرید این محصولات و شبکه مدرن و فعال در جهت ارسال و تحویل آنها،این اطمینان را به مشتریان محترم خود می دهیم که با هزینه ها و قیمت های مناسب  بدون هزینه های جانبی اضافه شده، محصولات با کیفیت و سالم و تازه را به سفره های گرم شما رهنمون می سازیم.

باعث خوشوقتی ما خواهد بود تا همواره از نظرات ارزشمند شما مشتریان گرامی بهرمند شویم و امیدواریم همراهی همیشگی در کنار سفره های شما در زمانهای شادتان باشیم.